AS101AJ0185T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
AS101AJ0185T4E
JLCPCB Part #
C2770350
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 1.8MΩ 400V Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS