RK73H2HTTE1963F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2HTTE1963F
JLCPCB Part #
C2581269
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS