RK73H2HTTE1910F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1910F
JLCPCB Part #
C2581068
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS