RN73H1JTTD2082F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2082F10
JLCPCB Part #
C4122222
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS