RK73B3ATTE226J
MFR.Part #
RK73B3ATTE226J
JLCPCB Part #
C2580704
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 22MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS