RK73H2HTTE1602F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1602F
JLCPCB Part #
C2580448
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS