RN732BTTD1152C10
MFR.Part #
RN732BTTD1152C10
JLCPCB Part #
C3917779
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS