RN73H2BTTD87R6F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD87R6F25
JLCPCB Part #
C2545045
Description
-55℃~+155℃ 250mW 87.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS