RN73H2BTTD1141F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1141F50
JLCPCB Part #
C2544049
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS