RK73H2HTTE14R3F
MFR.Part #
RK73H2HTTE14R3F
JLCPCB Part #
C7287582
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS