RK73H2HTTE13R3D
MFR.Part #
RK73H2HTTE13R3D
JLCPCB Part #
C2583648
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS