SG73S1ETTP11R0D
MFR.Part #
SG73S1ETTP11R0D
JLCPCB Part #
C4059678
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS