RK73H2HTTE12R7D
MFR.Part #
RK73H2HTTE12R7D
JLCPCB Part #
C2583385
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS