ERJ-U1DF1R60U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1R60U
JLCPCB Part #
C1861211
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS