RK73H2HTTE1273F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1273F
JLCPCB Part #
C2580005
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS