RK73H1HTTC1804F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1804F
JLCPCB Part #
C7050171
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS