RK73H2HTTE1243F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1243F
JLCPCB Part #
C2579841
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS