RN73H2BTTD7321F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD7321F100
JLCPCB Part #
C2543800
Description
250mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS