RN73R1JTTD90R9D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD90R9D100
JLCPCB Part #
C2497571
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS