RN73R1JTTD77R7C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD77R7C50
JLCPCB Part #
C2520765
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 77.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS