RN73R1JTTD4371F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD4371F100
JLCPCB Part #
C3940047
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.37kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS