RK73H2HTTE1051F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1051F
JLCPCB Part #
C2580236
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS