RN73H1JTTD5362D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5362D25
JLCPCB Part #
C3949481
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS