WK73S2JTTER576F
MFR.Part #
WK73S2JTTER576F
JLCPCB Part #
C3955531
Description
-55℃~+155℃ 1W 576mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS