RK73H2ETTD8251F
MFR.Part #
RK73H2ETTD8251F
JLCPCB Part #
C2576611
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS