SG73S2E1RTTD155G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD155G
JLCPCB Part #
C5752860
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS