RK73H2ETTD7682F
MFR.Part #
RK73H2ETTD7682F
JLCPCB Part #
C4300140
Description
-55℃~+155℃ 500mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS