RK73H2ETTD6814F
MFR.Part #
RK73H2ETTD6814F
JLCPCB Part #
C2576857
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.81MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS