SR732BTTD9R1J
MFR.Part #
SR732BTTD9R1J
JLCPCB Part #
C2599627
Description
-55℃~+150℃ 333mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS