RK73H2ETTD6201F
MFR.Part #
RK73H2ETTD6201F
JLCPCB Part #
C4097308
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS