RN73R1ETTP53R6B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP53R6B25
JLCPCB Part #
C2521158
Description
-55℃~+155℃ 50V 53.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS