RK73H2ETTD43R2F
MFR.Part #
RK73H2ETTD43R2F
JLCPCB Part #
C2577059
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS