RK73H2ETTD41R2F
MFR.Part #
RK73H2ETTD41R2F
JLCPCB Part #
C2576646
Description
-55℃~+155℃ 41.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS