RK73H2ETTD4322F
MFR.Part #
RK73H2ETTD4322F
JLCPCB Part #
C2576825
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS