RK73H2ETTD4020F
MFR.Part #
RK73H2ETTD4020F
JLCPCB Part #
C2480687
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS