RK73H2ETTD3651F
MFR.Part #
RK73H2ETTD3651F
JLCPCB Part #
C2576640
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS