RN732ATTD2941A10
MFR.Part #
RN732ATTD2941A10
JLCPCB Part #
C4136919
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS