RK73H2ETTD2212F
MFR.Part #
RK73H2ETTD2212F
JLCPCB Part #
C2577464
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS