RN73R2BTTD2770A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2770A10
JLCPCB Part #
C4021670
Description
-55℃~+155℃ 250mW 277Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS