RK73H2ETTD2201F
MFR.Part #
RK73H2ETTD2201F
JLCPCB Part #
C276254
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS