SG73S2ERTTD21R5F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD21R5F
JLCPCB Part #
C5894542
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS