HV731JRTTD8453F
MFR.Part #
HV731JRTTD8453F
JLCPCB Part #
C6576311
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS