RK73H2ETTD2103F
MFR.Part #
RK73H2ETTD2103F
JLCPCB Part #
C4063145
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS