WK73R2JTTE5113F
MFR.Part #
WK73R2JTTE5113F
JLCPCB Part #
C4229636
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS