RN73H2ETTD4872C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4872C50
JLCPCB Part #
C3959976
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS