RK73G1JTTD2870D
MFR.Part #
RK73G1JTTD2870D
JLCPCB Part #
C4062886
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS