RK73H2ETTD16R5F
MFR.Part #
RK73H2ETTD16R5F
JLCPCB Part #
C4271514
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS