RN731ETTP4812C50
MFR.Part #
RN731ETTP4812C50
JLCPCB Part #
C7292917
Description
-55℃~+155℃ 48.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS