RK73H2ETTD1543F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1543F
JLCPCB Part #
C2577232
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS