RN731JTTD8560B25
MFR.Part #
RN731JTTD8560B25
JLCPCB Part #
C4258267
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 856Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS